برو بالا
مرجع دانلود کتب تکست

راهنمای خرید و دانلود کتاب

سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی

در تکست بوک پرداخت ها برای خرید محصول مورد نظر به دو صورت انجام می گیرد:

پرداخت از طریق فیش بانکی پرداخت آنلاین.

پرداخت از طریق فیش بانکی:

این پرداخت برای آن دسته از خریداران می باشد که به هر طریقی پرداخت آنلاین برای آنها مقدور نمی باشد، بدین صورت که شما پس از پرداخت وجه به شماره حساب زیر باید اطلاعات فیش واریزی ( شناسهٔ پرداخت) را به همراه لینک کتاب مورد نظر طریق این فرم برای ما ارسال نمایید، در هر صورت به منظور گسترش پرداخت غیر حضوری پیشنهاد می کنیم که از کارت های عضو شتاب و پرداخت آنلاین برای خرید استفاده کنید.

پرداخت آنلاین:

برای استفاده از خدمات پرداخت آنلاین یا اینترنتی به وسیله کارت‌های عضو شتاب، لازم است به رمز اینترنتی و پارامتر CVV2 کارت خود دسترسی داشته باشید.

CVV2 در بیشتر کارت ها بر روی کارت و یا پشت آن درج شده و معمولا عددی چهار رقمی می باشد.

در صورتی که این عدد بر روی کارت شما درج نشده باشد می بایست این مورد را از بانک خود سوال بفرمایید.

 امکان پرداخت آنلاین شما را قادر می‌سازد از طریق بانک‌ پارسیان، سامان، ملی، ملت… پرداخت وجه خود را به صورت آنلاین با کارت‌های بانکی عضو شتاب به حساب شرکت واریز کنید.

 لازم به توضیح است که چنانچه رمز پرداخت اینترنتی کارت خود را ندارید، برای دریافت آن کافی است به یکی از دستگاه‌های خودپرداز مربوطه مراجعه و آن را دریافت کنید.

توجه داشته باشید که برای پرداخت اینترنتی شما می‌توانید از تمامی‌کارت‌های عضو شبکه شتاب(مانند کارت‌های اقتصاد نوین ، پاسارگاد ، صادرات ، کشاورزی ، ملت ، ملی ، سامان و … ) استفاده نمایید و پرداخت از درگاه بانک‌های پارسیان، سامان، ملی، ملت در سایت، انجام می‌پذیرد و لزومی‌به داشتن کارت همان بانک نیست و می‌توانید از کارت‌های تمام بانک‌های عضو شتاب استفاده نمایید.


راهنمای خرید از سایت:

برای پیدا کردن کتاب مورد نظرتان می توانید در کادر بالای صفحه عنوان کتاب را جستجو کنید یا از طریق دسته بندی مطالب به زمینه مورد نظر رفته و کتاب های موجود را نگاه کنید، پس از انتخاب کتاب مورد نظر روی دکمه ادامه/خرید کلیک کرده تا صفحه مربوط به آن باز شود سپس با توجه به توضیحات تکمیلی کتاب مورد نظر روی دکمه خرید کلیک کرده و با وارد کردن نام و نام خانوادگی و ایمیل تان خرید را با اتصال به درگاه پرداخت پارس پال پیش ببرید، سپس با انتخاب بانک مورد نظر و کلیک بر روی گزینه “اتصال به درگاه پرداخت بانک”  و وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خریدتان را تکمیل کنید.

پس از پرداخت به طور خودکار به صفحه دانلود کتاب باز می گردید. در این صفحه لینک (های) دانلود کتاب مورد نظر برای شما به نمایش در می آید، توجه داشته باشید که  لینک (های) دانلود دارای تاریخ انقضا بوده و پس از ۲۴ ساعت غیر فعال می گردد.

اگر در مراحل خرید و دریافت کتاب مشکلی داشتید می توانید از طریق فرم پشتیبانی مشکل خود را اعلام کرده تا ما در اسرع وقت به آن رسیدگی کنیم.

همه کتاب ها به منظور صرفه جویی در حجم به صورت فایل فشرده قرار داده شده اند جهت باز کردن این فایل از نرم افزار winrar موجود در نوار کناری سایت استفاده کنید.

با تشکر

دانلود مجموعه آموزشی صفر تا صد سایت NCBI
پکیج انیمشین های زیست شناسی شرکت McGraw-Hill